Compensa Elukindlustus

Compensa Elukindlustus aitab kaitsta kõige olulisemat – Teid ja Teie lähedasi.

Lisaks vähihaiguste kindlustusele OncoDrop pakume elukindlustustust (riski-, laenu- ja õnnetusjuhtumikindlustust), kriitiliste haiguste kindlustust, kogumist läbi kindlustuse ja kindlustuspensioni. Oleme spetsialiseerunud erilahenduste pakkumisele ning ei ole seotud ühegi pangandusgrupiga Eestis ega mujal maailmas. Compensa Elukindlustuse kindlustuslepingud kehtivad 24/7 ja üle maailma.

Compensa Life Vienna Insurance Group SE (Compensa Elukindlustus) on vanimaid elukindlustusseltse Baltikumis. Alustasime Eestis tegevust juba 1993. aastal. Elukindlustusseltsi Compensa Life Vienna Insurance Group SE ainuosanik on Austria kindlustuskontsern Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe.

Vienna Insurance Group (VIG) annab tööd enam kui 25 000 inimesele ning haldab üle 22 miljoni kliendi riske ja investeeringuid üle kogu Euroopa. Grupi kindlustusmaksete kogumaht oli 2020. aastal üle 10 miljardi euro.

Meie jaoks on väga oluline olla klientide jaoks turvaline ja usaldusväärne kindlustuspartner. Selle tagamiseks järgime oma tegevuses järgmisi printsiipe:

Usaldusväärsus. Vienna Insurance Group SE on Kesk- ja Ida-Euroopas kindlustussektori turuliider.

Turvalisus. Vienna Insurance Group on üks suurimaid börsil noteeritud rahvusvahelistest kindlustusgruppidest Kesk- ja Ida  Euroopas ning omab rahvusvahelist krediidireitingut Standard&Poor's A+. Kindlustusgruppi kuulub ligikaudu 50 kindlustusseltsi 30 riigist, kindlustusgrupi peakontor asub Viinis. Oma koduturul Austrias on VIG-l kogemust üle 190 aasta.

Kogemus. Vienna Insurance Groupi pikaajaline kogemus võimaldab Eesti turule pakkuda teenuseid, mis on edukalt kasutusel ka teistes Euroopa riikides. 

 

 

Kindlustuskaitse hinda saate arvutada siin >